Edhe Manaj në 'apel', Shqipëria 'autokritikë' pas golit të pësuar, shënon të tretin

Lumë golash në "Air Albania". Kryesojmë me rezultatin 3-1. 

Pas 2 golave të Çikalleshit dhe ngushtimit të rezultatit nga ana e bjellorusëve, ka qenë Rei Manaj që ka menduar të rikthejë qetësinë në kampin kuqezi.


Lajmi kryesor:

Tre gola Bjellorusisë, Shqipëria arrin fitoren e madhe në 'Air Albania'! Renditemi të parët në grup (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Shpronësohen pronarët e Sarajeve të Toptanëve, Veliaj: U sqarua njëherë e mirë kush e ruan e kush e djeg për politikë trashëgiminë e Tiranës