Edi Paloka sulmon Yuri Kim: Me paratë që mori në Shqipëri, edhe u zbukurua

Edi Paloka sulmon Yuri Kim: Me paratë që mori në Shqipëri, edhe u zbukurua

Yuri Kim dhe Edi Paloka

Sali Berisha dhe njerëzit e tij, duket se do të vijojnë sulmet ndaj Yuri Kim, deri në ditën e fundit të saj si ambasadore e SHBA në vendin tonë.

Për ta, ajo është e korruptuar, që paguhet nga Edi Rama.

Edi Paloka shkon deri atje, sa shkruan se me paratë e korrupsionit, ambasadorja amerikane është zbukuruar.

“Para se të merrte këstin e parë dhe pasi mori këstin e fundit…!

Kush thotë që pasuria nuk të zbukuron, ia fut kot”, shkruan ai, ndërsa ka publikuar një meme të ambasadores amerikane./ Tema

Foto e publikuar nga Edi Paloka

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Dora d'istria: 15/06/2023 13:13

  Turp te kesh deputet i peshtir e ndyresir njeri, te kisha mundesin do te peshtyja ne fytyr ftuuuuu maskara.

  Përgjigju
 • minushe: 15/06/2023 12:32

  TURP te kesh o deputet qe ke mbaru me noten 5 ne gjeologji dhe meqe nuk ndrite te shkencat u bere politikan....hahah

  Përgjigju
 • Iris: 11/06/2023 04:17

  Prape nuk t'a kalon ty per nga bukuria,po te dobesohesh, dhe ti do te dukesh yll e shkuar yllit,do ja kalosh jo ambasadores,por dhe te gjitha grave te politikes shqiptare te te gjitha kampeve te marra se bashku o z.Paloka!

  Përgjigju
 • Iliri: 11/06/2023 00:14

  Jam nje njri qe te njoh shume mire.Te kam ndjek me respekt per nje kohe,por u zhgenjeva.Edi! Ti je hajdut e matrapaz e zoti.Mu pergjigj sa apartamente ke ne Tirane.Apo t'i them une me adresa,sa i ke me qera e ndonje per miqesi....Saliu t'i din te gjitha poshtersite dhe je i detyruar t'i shkosh nga pas.Cfar burri je ti qe merr neper goje nje femer.Dhe se bashku me Berishen e akuzoni per korrupsion.Ne fakt jeni jo vetem te korruptuar ,por edhe njerz te ulet,pa burreri.Po te kujtohesh besoj se me njeh,dhe po me kundershtove do flas e do ta mbyll gojen.

  Përgjigju
 • LONI: 10/06/2023 19:52

  O PALOKA O QELBESIRE FULLIQESIRE PLEHER JE NJERIU ME I PA VLERE O QEN

  Përgjigju
 • Jimmy: 10/06/2023 17:41

  Ore paloqe ore thuthuq vegel e sali kriminelit!ato qe thua do mbash pergjegjesi!!ti alabak kujton se po flet me ato te felliqurat si puna e vokshit dhe si puna asaj idiotes tjeter

  Përgjigju
 • Ledi: 10/06/2023 14:56

  Kjo akuze e Palijes eshte shume e rende .Ky gojeshtrmt eshte milutant symbyllur i Saliut dhe mire eshte qe zonja Kim ta padis ne prokuriri,se nuk eshte vetem personale por preket direkt ikona e shtetit amerikan.Kamikazet per tju pelqyer liderit nxjerrin nga goja plehra por duhet thene stop me prova

  Përgjigju
 • Gazi: 10/06/2023 14:23

  Duket sikur thuthuqi i ka rene ne koke punes. Dhe fotot e provojne. Puthadoret e Rames kane te tyren dhe shume mire qe ndersehen pa komamden e te zot. Sa per korrupsionin... i ka dhene provat Rame baterdia me ish zyrtarin legjende McGonigal.

  Përgjigju
 • Nongrata: 10/06/2023 12:55

  Po ti si bere derman thuthuqllekut pa leri te tjeret...

  Përgjigju
 • Kistra: 10/06/2023 11:51

  Paloka eshte aksident i evolucionit. S'ja vlene te merresh me te.

  Përgjigju
 • Hekuran: 10/06/2023 11:40

  Vlen edhe per Moniken dmth. Paloka ka te drejte dmth. Bile un dyshoj qe po e hedh larg e larg per Moniken Paloka. Po i bie nga Kina Paloka

  Përgjigju
 • WC muhabet: 10/06/2023 10:31

  Nqs mplakjen e quan bukuri ti Paloqe ke rrjedhur si shefi yt që është zbuluar dhe ai me atë syrin e zi.

  Përgjigju
  • Wrst: 15/06/2023 16:45

   Qen me besnik se ky per Saliun nuk ka

 • Sondazhi i ditës:

  Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Real Madridi 'mbret' i Champions League, fiton 2-3 kundër Napolit në Itali

GOLAT/ Real Madridi 'mbret' i Champions League, fiton 2-3 kundër Napolit në Itali