Efi i bën thirrje mbështetësve të saj: Tregoni dashuri, ndaloni gjuhën e urrejtjes me 'kundërshtarët' e mi

Efi i bën thirrje mbështetësve të saj: Tregoni dashuri, ndaloni gjuhën e urrejtjes me 'kundërshtarët' e mi

Efi Dhedhes

Ditën e sotme, përmes një videoje në rrjetë sociale, Efi, një prej banoreve të Big Brother Vip, ka synuar të përcjellë një mesazh për të gjithë mbështetësit e saj, duke i kërkuar të ndalojnë së përdoruri gjuhën e urrejtjes kundër “kundërshtarëve” të saj.

Efi shprehet se “Big Brother”-in e saj e ka të fituar, duke qenë se ija arriti qëllimit që i kishte vënë vetes, duke e sporvuar në një format të tillë, në situata që u gjend aty dhe duke treguar atë që është.

“Ju dua shumë dhe ma keni mbushur zemrën plot me këto që kam parë jashtë këto ditë, respektin dhe fjalët e bukura. Por ju lutem, duhet t’i ndaloni komentet me urrejtje, agresivitet dhe me gjuhën jo jo të bukur që përdoret. Ashtu sic më keni treguar dashurinë mua, duhet t’i tregoni të gjithëve sa të mirë jeni, mos harroni që ata aty benda janë njerëz dhe kjo nuk është sjellje humane. Sado të mërzitur jeni, ju lutem ndalojeni gjuhën e urrejtjes që keni përdorur”- tha Efi ndër të tjera, teksa shpreh edhe njëherë në fund të gjithë dashurinë për fansat e saj.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Interi e pëson nga Fiorentina, Bonaventura nderon 'Vjollcët'! Juventus tri pikë në shtëpi

VIDEO/ Interi e pëson nga Fiorentina, Bonaventura nderon 'Vjollcët'! Juventus tri pikë në shtëpi