Einxhel Shkira shtatzënë? Tregon testin pozitiv

Einxhel Shkira shtatzënë? Tregon testin pozitiv

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë dyshja më e komentuar e showbizzit shqiptar. Sot DJ Dagz feston ditëlindjen dhe Einxhel i ka kushtuar një dedikim të veçantë.

Einxhel ka publikuar një video me momentet më të ëmbla të tyre brenda BBV, teksa i ka uruar Dagz të jetë përherë i lumtur, duke e siguruar se ajo nuk ka ndërmend të jetojë asnjë ditë të jetës së saj pa atë.

Ky urim kaq i ëmbël kishte dhe një detaj që na bëri të dyshonim se dyshja është në pritje të një fëmije. Si fillim urimin e saj Einxhel e mbyll me shkrimin “We love you”, që do të thotë “të duam” pra në shumës.

Por Einxhel i kishte ngritur fansave një ‘kurth’. Pas dyshimeve tw ngritura nw rrjet Einxhel postoi një test pozitiv, por një test COVID-i duke i hedhur poshtë kështu të gjitha aludimet se ajo dhe Dagz do të bëheshin prindër.

 

1/3
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Rinia e sotme, viktimë e ‘modës’, ‘politikës’, ‘tregut’: Ju duhet të na akuzoni për tradhti ndaj jush, për hipokrizi, për rrënimin tuaj

Rinia e sotme, viktimë e ‘modës’, ‘politikës’, ‘tregut’: Ju duhet të na akuzoni për tradhti ndaj jush, për hipokrizi, për rrënimin tuaj