Ekzekutimi i Hekuran Billës, ortaku i tij në biznes mesazh ngushëllimi në rrjetet sociale

Ekzekutimi brenda në makinë e 40-vjeçarit Hekuran Billa te Komuna e Parisit, ka sjellë dhe reagimin e ortakut të tij në biznesin që kishin së bashku ku jepnin makina me qira.

Elton Puci, bashkëpronar në biznes me Hekuran Billën, i ka kushtuar këtij të fundit një status ngushëllimi në facebook, që u nda nga jeta aq shpejt, ndërsa zbulon se atij i thërrisnin dhe 'daja'.

" 'Daja' Allahu të mëshiroftë dhe zoti të dhëntë xhenetin, t'u bëftë dhe i lehtë. Ma këpute zemrën sa shpejt ike", shkruan Puci.

Hekuran Billa, 40-vjeç me origjinë nga Kukësi, i njohur dhe me emrin Herland Bilali, u ekzekutua mbrëmjen e djeshme pranë qendrës Tregtare "Kristal Centre".  Ai u qëllua në kokë dhe në trup me armë me silenciator  duke humbur jetën menjëherë, teksa ishte në ecje me makinë  e tij BMË X6 me timon dhe targa angleze 'SS777 OHO'.


Lajmi kryesor:

FOTO-Momenti i ekzekutimit të Billës! Apeli i hoqi dënimin përjetë, Enkelejda Hoxha i fali 5 vite dhe e liroi: Ka prindërit sëmurë, do punojë korrier t'u blejë ilaçet


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

Rihanna këngëtarja femër më e pasur në botë