Elvana poston foto me stafin e saj
Ermali i jep një këshillë të vlefshme

Elvana poston foto me stafin e saj<br />Ermali i jep një këshillë të vlefshme
Këngëtarja Elvana Gjata ndodhet aktualisht në SHBA ku po përgatitet për të publikuar albumin e ri në gjuhën angleze.

Së fundmi këngëtarja bukuroshe ka postuar një foto në Instagram me dy bashkëpunëtor të saj.

Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje është komenti i showman Ermal Mamaqi.

Mamaqi i shkruan “Kujdes nga ky tipi majtas, s’ja kam shumë besën me këto sy dhe me këto mustaqe”

elvana gjata
(Elvana Gjata)

Redaksia Online
(B.K/Shqiptarja.com)

 

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan