'Epo ju jeni kafshë,' Grekët revoltohen nga fotoja me plis e me shqiponjë e Erës dhe Norës në Athinë

'Epo ju jeni kafshë,' Grekët revoltohen nga fotoja me plis e me shqiponjë e Erës dhe Norës në Athinë

Era dhe Nora duke bërë shqiponjën në Athinë

Era Istrefi ka postuar një foto me motrën e saj, Norën në Athinë ku edhe uronin 106-vjetorin e Pavarësisë.

Dy motrat shumë të suksesshme, në foton e postuar kishin vendosur plis dhe kishin bërë bashkë duart duke formuar shqiponjën dykrenore.

Por fansave grekë të Erën nuk u ka pëlqyer shumë kjo foto. Në komente ata kanë nisur me ofendimet ndaj tyre duke e quajtur një ofendimin gjestin e tyre edhe pse ishte diçka shumë normale dhe në kuadër të festës.

“Nëse nuk do të ishte Greqia, do të ishit duke shkuar me dhi/ Epo përfundimisht ju jeni kafshë/ Ja ju e tregoni që po shkoni në mal,” -ishin disa nga komentet më pikante të ndjekësve grekë.

Komentet e ndjekësve grekë tek fotoja e Erës dhe Norës

1/3
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Kryeministri i  zgjedhur i Britanisë, Starmer bisedë telefonike me Trump: Dënoj sulmin ndaj ish presidentit

Kryeministri i zgjedhur i Britanisë, Starmer bisedë telefonike me Trump: Dënoj sulmin ndaj ish presidentit