Ermal Mamaqi jep zgjidhjen për të gjithë meshkujt që po 'vuajnë' këto kohë

Mbylljen e berberëve, të gjithë meshkujt po e vuajnë këto kohë, por Ermal Mamaqi e ka gjetur zgjidhjen. Ai nuk ka pritur hapjen e këtyre bizneseve, por e ka marrë vetë në dorë situatën duke u qethur vetë. 

Në një video të publikuar në Instagram, ai shfaqet gjysmë i qethur vetë. 

"Si po shkon karantina?", shkruan krahas videos. 

D.M./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhej të hiqeshin kufizimet në zonat e kuqe dhe të hapej edhe fundjava?

Komento

Komente

 • niku: 05/04/2020 07:18

  Po ngacmove mutin QELBESH.ME MIRE LERE TI VIJE ERA.PERSERI DUAN DHE KANE NEVOJE PER PAK VEMENDJE.PER SHTRESEN TUAJ B*THELEPIRESE UROJ QE KY VIRUS TE VIJE VERDALLE GJATE DERI SA TA KUPTONI SA VLERA KENI.PTU NJEREZ TE FELLIQUR.

  Përgjigju
 • Teli: 04/04/2020 18:54

  Ermal dhuro nej lek per te varferit se nuk ke me marre gja me veti.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rama thumbon opozitën: Rreziku i virusit është real, jo revolucion imagjinar me karakatinën e teatrit (VIDEO)