Euro 2024/ Trajneri i Holandës neverit tifozët, Koeman kruan hundën dhe më pas lëpin gishtat (VIDEO)

Euro 2024/ Trajneri i Holandës neverit tifozët, Koeman kruan hundën dhe më pas lëpin gishtat (VIDEO)

Ronald Koeman, trajneri i Holandës

Holanda fitoi ndaj Polonisë me rezultatin 2-1 gjatë Euro 2024, por një moment i trajnerit të ‘Tulipanëve, Ronald Koeman, po bën xhiron e medieve, pasi ai harroi se kishte dhjetëra kamera të drejtuara drejt tij gjatë lojës.

Ky i fundit është kapur teksa kruan hundët dhe më pas lëpin gishtat. Një gjest i neveritshëm, që nuk i ka shpëtuar “sy shqiponjave” në stadium dhe më pas videoja është bërë virale në rrjetet sociale.

Ky nuk është një gjest i panjohur, pasi Joachim Löw, ish-trajneri i kombëtares gjermane ka hyrë 'në histori', mes të tjerave edhe për episodin kur u pa teksa kruante hundën, apo prekte pjesët intime dhe më pas nuhaste dorën.

 

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Tërheqja e Biden, reagon Kremlini: Duhet të monitorojmë se çdo të ndodh më pas

Tërheqja e Biden, reagon Kremlini: Duhet të monitorojmë se çdo të ndodh më pas