Fansat masakrojnë Meghan Markle: Nuk di të mbajë vogëlushin, po i bie (FOTO)

Ajo u shfaq befasisht në publik me vogëlushin Archie, teksa Princ Harry ishte pjesë e një gare Polo, për bamirësi. Meghan Markle u sulmua nga publiku për mënyrën se si mbante në duar vogëlushin dy muaj. 

Sipas tyre ajo nukishte mënyra dhe se bebja vetëm dy muaj rrezikonte t'i binte nga duart. 

1/2
A.P./d.ba./Shqiptarja.com
Komento