Fatos Nano mbështet protestën e Astirit, momenti i veçantë teksa bashkëshortja e tij nget makinën

Fatos Nano mbështet protestën e Astirit, momenti i veçantë teksa bashkëshortja e tij nget makinën

Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij Xhoana Nano, këtë pasdite kanë kaluar me makinën në zonën e unazës së Re, por tek "Astiri" si çdo pasdite, banorë të zonës mbështetur nga Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, kanë dalë në protestë kundër projektit të Unazës së Madhe. 

Banorët bllokojnë rrugën duke mos lejuar kalimin e makinave. Shumë shoferë në këta muaj të gjatë protestë kanë shprehur revoltë pasi kanë mbetur të bllokuar gjatë në trafik. Por në një foto që ka shpërndarë Partia Demokratike në grupin në Ëhatsapp, shihet ish kryeministri Fatos Nano pasagjer, teksa makinën e drejton bashkëshortja e tij Xhoana Nano. Kjo e fundit i ka përshendetur me dorë protestuesit, ndërsa Fatos Nano është fotografuar teksa jep "OK" duke bëre shenjën me dorë.

G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • populli: 16/06/2019 23:21

  Vill e ha vill e ha.. kyt mer pension vjetor nga ata qe i shiti pronat e shqiptarve... po mos u duk te pakten ketej o legen se njerezit skane te hane dhe ti qendron ne nes te vjenes me djersen e mundin e brezave te tere... keto eshte ti shkelysh nga butha te gjithe...

  Përgjigju
 • Tirana: 16/06/2019 14:06

  Berisha dhe fatosi shkatrrun shqipnin njenin me serbin e tjetri me grekun.

  Përgjigju
 • Zylyfi: 16/06/2019 12:48

  FATOS NANO NE KRYE TE PS DO ISHTE E KEQJA ME E VOGEL E KETIJ VENDI QE PO SHKON DREJT DIKTATURES DHE ZGJEDHJE MONOPARTJAKE

  Përgjigju
 • Turi: 16/06/2019 09:40

  Fatos nano eshte shembulli i korupsionit. Fale keti njeriu kemi aeroprotin me cmimet me te shtrenjta. A e dini o popull sa ky njeri mer rroge mujore nga airoporti per sa kohe do vazhdoje ky koncesion. Dhe me keto leke ben jete luksi ne austri. Po ta dinit as nuk do ja zinit emrrin ne goje dhe do e peshtynit po ta shihnit.

  Përgjigju
 • YoungTribune.com: 16/06/2019 08:17

  Fates Nano eshte shembulli me I mire I politikanit tipik shqiptar. Aventurier she egoist jo per karriere po per PARA

  Përgjigju
 • Tutu: 16/06/2019 06:24

  Hajduti i pasurise te piramidave bashke me Ben Malaj... ky futi kancerin e korrupsionit ne kete vend...

  Përgjigju
 • Tir: 16/06/2019 05:44

  Ku pyet Tosi per Astrin. Ka patur hallin e Xhoit, mos ja merr peng Klevisi me Salianjin.

  Përgjigju
 • Roza: 16/06/2019 00:03

  Karte e djegur. Shishe bosh. Kishte mend, por nuk I perdori, ja hengren zogjte. Brains for the birds.

  Përgjigju
 • jani: 15/06/2019 23:14

  Thuajeni tamam lajmin. Xhoi me maserati u jep ok atyre qe per 30 vjet kane zaptuar,shfrytezuar dhe keqadministruar hapesiren publike. E keqe e madhe eshte dhe xhoi me burrin e saj qe jetojne si pashallare neper europe me leket e ketij populli. Kete vend e morren me qafe Argitrat, xhoanat, arminat , teta lili, Monika dhe njeri tjeter qe per 30 vjet nuk ka bere asnje pune vec ka vjedhur. Ketu duhen burgime te perjetshme dhe shpejt biles.

  Përgjigju
 • Shkodra: 15/06/2019 22:02

  Pjes e fatkeqsis se shqipris hyn edhe ky,kur njerzit thonin se fatosi te linte te punonte.fatosi villte per vete dhe linte njerzit te villnin,ky popull nuk behet me ,i kerkon gjerat shum shpejt,nuk punon me per 300 mije lek,qfar jam un thojn te punoj per aq lek,fatosi ,berisha i nxoren nga binaret ket popull.esht per tardhur keq sesi kemi vojtur

  Përgjigju
 • Hinglateri: 15/06/2019 22:00

  Por Tosi i kishte kthy dy dpjo wisky

  Përgjigju
 • Moni: 15/06/2019 20:39

  Aman mos na e harroni Tosin kur te ngrini SPAK se ky ja ka marre doren burgut.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Kavajë, 66 vjeçari rus gjendet i vdekur në apartamentin e tij në Golem

Kavajë, 66 vjeçari rus gjendet i vdekur në apartamentin e tij në Golem