Fëmija kërkon që të pozojë me Bashën, kreu i PD-së nuk përmbahet nga gëzimi: Do e bëjmë foton me dy gishta?! (VIDEO)

Kreu i Partisë Demokratik ka filluar tashmë fushatën në terren, ndërkohë që takohet edhe me qytetarë të cilët kërkojnë që të përshëndesin kryedemokratin.

Ditën e sotme kreu i PD-së ka ndarë një video në Facebook, ku një nënë e re i kërkon Bashës që të bëjë një foto me djalin e saj.

Basha u tregua i gatshëm dhe mjaft i entuziasmuar që të realizojë menjëherë foton, madje i kërkon që foton ta bëjnë edhe me dy gishta.

“Fëmijët janë e ardhmja jonë! Për ta duhet të sjellim shpresën që u nevojitet dhe ndryshimin për të cilin kemi nevojë të gjithë!”, shkruan Basha krahas videos së publikuar.

Qytetarja: Ta bëjmë një foto? Basha: Ça bën si je, hajd ta bëjmë një foto patjetër. Kështu do e bëjmë apo me dy gishta?!

M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?

Komento

Komente

 • Iris: 03/03/2021 02:32

  Mos i vulgarizoni gjerat,nuk ka ndonje te keqe qe nje femije te fotografohet me nje politikan, si te opozites,si te pozites.Problem jane, kur ne foto dalin te rritur,disa prej te cileve kane te kaluar te dyshimte dhe atehere,per politikanet,fotot me ta behen dashje pa dashje,problematike.

  Përgjigju
 • Haha: 02/03/2021 19:21

  Basha nje kalaman lagje nje klloun cirku dhe nje EUNUK

  Përgjigju
 • Like: 02/03/2021 17:16

  Paskan filluar dhe femijet te merren me politike ne Shqiperi. Zhdukuni o fare e ndyre nga faqja e dheut me soj e sorollop, kthejuni Shqiperise ate qe ju keni vjedhur

  Përgjigju
 • Like: 02/03/2021 17:10

  Futi dy gishtat mender ne b...e pastaj se mbase te bejne mire

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Basha asnjë fjalë për vrasjen në Elbasan: Në vend që t’i vijë turp, Rama vazhdon t’ju japë njerëzve gënjeshtra dhe premtime boshe