Femrat e lindura në këto shenja
janë tradhëtare të lindura
 

Femrat e lindura në këto shenja<br />janë tradhëtare të lindura<br /> 
Nga astrologët na vjen një sinjalizim në lidhje me femrat që tradhëtojnë.
 
Sipas tyre meshkujt duhet të kenë kujdes nga femrat që i përkasin shenjës së Binjakëve, Virgjëreshës, Peshores dhe Shigjetarit, pasi janë tradhëtare të lindura.
 
Binjakët
Femrat e lindura në këtë shenjë, janë tradhtare të këqija.
 
Ato mund të ju tradhtojnë ju edhe me një person që i përket rrethit tuaj shoqërorë.
 
Mundësitë që një femër Binjak që të mos tradhëtojë janë shumë të pakta.
 
Virgjëresha
Femrat që i përkasin shenjës së Virgjëreshës janë eksperte për të fshehur tradhtinë dhe është shumë e vështirë për t’i kuptuar.
 
Peshorja
Femrat peshore, e kanë  artin e tyre të preferuar tradhtinë. 
 
Ato e marrin martesën shumë seriozisht, dhe preferojnë të rrinë me një person gjithë jetën, por kjo nuk i pengon të tradhtojnë dhe e bëjnë këtë pa e vënë re partneri.
 
Shigjetari
Femrat e kësaj shenje, e duan shumë tradhtinë dhe kapin çdo mundësi të re që i del para. 
 
Ndryshe nga shenjat e tjera, shigjetarët nuk fshihen shumë, pasi janë të sinqertë. 
 
Kini kujdes pasi një femër shigjetar është rutina që e çon drejt tradhtisë.
 
Redaksia Online
Er.K/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Pas një viti heshtje, Elsa Lila flet për arrestimin e bujshëm: Jam e pafajshme

Pas një viti heshtje, Elsa Lila flet për arrestimin e bujshëm: Jam e pafajshme