POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Festë e rrëmujshme në familjen e Amit dhe Ermalit

Në familjen e çiftit të njohur të ekranit shqiptar ka festë. Vajza e Amarda Toskës deh Ermal Mamaqit ka mbushur plot 11 muaj.

Ami ka ndarë në rrjetet sociale momente nga atmosfera e krijuar në familjen e tyre kur është parë torta e bërë enkas për më të voglën e shtëpisë.

Në fillim ajoka treguar tortën e zgjedhur enkas për të, dhe më pas ka treguar si është ‘katandisur’ ajo nga gëzimi i fëmijëve.

Sia dhe Joeli pas 10 minutash e kanë shkatëruar tortën duke luajtur me të.

 

G.M./Shqiptarja.com
Komento