Fier/ 56-vjeçari bie aksidentalisht nga kati i pestë, ndërron jetë

Fier/ 56-vjeçari bie aksidentalisht nga kati i pestë, ndërron jetë

Foto nga vendngjarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier. Një 56-vjeçar F.H. ka rënë nga lartësia e katit të pestë të një pallati dhe ka humbur jetën.

Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur në orën 14:40, në lagjen “Konferenca e Pezës”.

Ende nuk dihen rrethanat e rënies së 56-vjeçarit dhe grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të rastit.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Kërkesa e opozitës, Spiropali: Mocionet me dabet nuk mund te jenë manuale denigrimi e shpifje

Kërkesa e opozitës, Spiropali: Mocionet me dabet nuk mund te jenë manuale denigrimi e shpifje