Fier, fshehu kallashnikov e armë e gjahu mes tjegullave, plumbat në 2 bidona qumështi! Arrestohet

Fier- Një 31 vjeçar, banues në Fier u arrestua pasi gjatë kontrollit në banesë iu gjetën armë zjarri kallashnikov, 1 armë gjahu, 2 krehra me fishekë dhe 530 fishekë luftarak. 

Armët u sekuestruan në cilësinë e provës materiale. Operacioni u kodua ‘Shinat’. Armët ishin fshehur në tarracë, ndërsa plumbat ishin fshehur në dy shishe plastike qumështi. 

Gjatë operacionit u kap në flagrancë dhe u vu në pranga shtetasi E. I., 31 vjeç, banues në Fier.

S.G/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Kërkesa e opozitës, Spiropali: Mocionet me dabet nuk mund te jenë manuale denigrimi e shpifje

Kërkesa e opozitës, Spiropali: Mocionet me dabet nuk mund te jenë manuale denigrimi e shpifje