"Një copë mishi me dy sy"/ Flori publikon bisedat private: Fifi është dashuri

Fifi dhe Flori Mumajesi

Flori dhe Fifi prej pak kohësh janë përfolur për një lidhje të mundshme me njëri-tjetrin. Zërat për këtë lidhje nisën që pas qarkullimit të një video në rrjet ku dyshja shfaqeshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin. (lexo ketu)

Kjo situatë u kalua me shaka nga të dyja palët, ndërkohë që zërat për lidhje as nuk u pohuan por as nuk u mohuan nga dy artistët.

Flori e ka kthyer edhe njëherë në vëmendje të publikut këtë situatë pasi ka publikuar në instastory një pjesë nga një bidedë private ku personi me të cilin ai bashkëbisedon shprehet për Fifin se është një copë mishi me dy sy. 

Kantautori nga ana tjetër duket se nuk është dakord me këtë koment pasi ka replikuar duke thënë se "Fifi është dashuri".

Një pjesë nga biseda e publikuar nga Flori

m.v./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Lufta' ndaj COVID-19/ A është momenti i duhur që të lirohen masat e karantinës?

Komento

Komente

  • I nevrikosuri: 09/02/2019 16:44

    Nje mut jeni te gjithe! Me Fifi e me fafi e me flori.....vetem pisllek e maskarallek shisni te rinjve sot me keq se te gjitha drogerat te marra se bashku! Rruga juaj eshte drejt hales po jeni te lumtur se jeni si budallai qe nuk e di edhe pse qesh!

    Përgjigju