Fitorja me 3 gola ndaj Bjellorusisë, Meta: Urime kuqezinjve tanë             

Presidenti Ilir Meta

Presidenti Ilir Meta, i ulur në pankinën kryesore të stadiumit pasi ka ndjekur ndeshjen nga afër, uron lojtarët kuqezinj për fitoren ndaj Bjellorusisë, në veçanti Cikalleshin.

"Cikalleshi është i paparë. Premton një dhe bën dy! Urime kuqezinjve tanë", shkruan Meta. 

 


Lajmi kryesor:

Tre gola Bjellorusisë, Shqipëria arrin fitoren e madhe në 'Air Albania'! Renditemi të parët në grup (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Zjarr në një godine të vjetër me Jonxhë në Vlorë, pamjet nga lufta e ashpër e zjarrfikësve me flakët