Flamurtari ‘kockë e fortë’ për Teutën, Bylis vijon pa fitore në 2020

Flamurtari ‘kockë e fortë’ për Teutën, Bylis vijon pa fitore në 2020

Teuta nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim 1-1 në ndeshjen e javës së 26 të Superligës kundër Flamurtarit. Durrsakët që vinin pas fitores me Partizanin mendohej se do të kishin një takim të lehtë ndaj vendit të fundit, por në minutën e 13 Haruni zhbllokoi rezultatin në favor të vlonjatëve.

Pas disa përpjekjeve do të ishte Çyrbja që barazoi shifrat në minutën e 53, por ky takim avarësisht këmbënguljes së durrsakëve do të mbyllej me këto shifra.

Ndërkohë edhe takimi tjetër i orës 14:00 mes Luftëtarit dhe Bylisit është mbyllur em shifrat 1-1. Për ballshiotët që patën një 2019 fantastike ende nuk ka ardhur fitorja e parë në vitin e ri.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Igli Tare kërkon rikthimin në punë: Kjo është blerja më e 'goditur' deri tani në Serie A

Igli Tare kërkon rikthimin në punë: Kjo është blerja më e 'goditur' deri tani në Serie A