Floriana Garo dhe video e prezantimit në “Miss World 2012″

Floriana Garo dhe video e prezantimit në “Miss World 2012″
Floriana Garo është zgjedhur për të përfaqësuar Shqipërinë në “Miss World 2012″. Konkursi bukurisë është programuar të zhvillohet në Ordos të Mongolisë më 18 gusht 2012.

E përveç prezantimit të bërë përmes dhjetëra fotove nëpër internet dhe biografisë së detajuar të bukuroshes shqiptare të rritur në SHBA.

Në You Tube është publikuar gjithashtu edhe një video, ku ajo prezanton veten për ata që s’kanë pasur mundësinë ta “njohin” më parë.

Su/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rama uron besimtarët për festën e Sulltan Nevruzit: Pranvera të çelë në zemrat tuaja si vetë kuptimi i kësaj dite

Rama uron besimtarët për festën e Sulltan Nevruzit: Pranvera të çelë në zemrat tuaja si vetë kuptimi i kësaj dite