Foto e papublikuar,George Michael
i lumtur në pub pak para vdekjes

Foto e papublikuar,George Michael<br />i lumtur në pub pak para vdekjes
I lumtur dhe i buzëqeshur, është kjo gjendja në të cilën ishte këngëtari George Michael para vdekjes.
 
Këngëtari, me celular në dorë dhe i buzëqeshur konsumon Espresso Martini së bashku me nj mik.
 
George që shihet në atë fotografi është i lumtur dhe duke qeshur. Së bashku me mikun e tij i cili mendohet të mos ishte i dashuri, po kalonin një moment të këndshëm larg pakënaqësive dhe depresionit që thuhet se e kishin pushtuar këngëtarin së fundmi.

george michael

Redaksia Online
Al.N/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Suella Braverman e cilëson ‘bekim’ depërtimin e emigrantëve në Ruanda! Mediat britanike: Në verë planifikon të dërgojë avionin e parë

Suella Braverman e cilëson ‘bekim’ depërtimin e emigrantëve në Ruanda! Mediat britanike: Në verë planifikon të dërgojë avionin e parë