FOTO/ Ndeshja e rëndësishme kundër Brazilit, miss Kroacia merr vëmendjen në stadium

FOTO/ Ndeshja e rëndësishme kundër Brazilit, miss Kroacia merr vëmendjen në stadium

Ivana Knoll

Në prag të ndeshjes çerekfinale të Kupës së Botës mes Kroacisë dhe Brazilit në Katar, vëmendjen edhe këtë herë e ka marrë Ivana Knoll. Ish-miss Kroacia edhe njëherë ka pozuar me veshje provokuese nga stadiumi, teksa të shumtë kanë qenë fansat që kanë dashur një foto me të. Kujtojmë se para turneut, në Katar vendosën të ndalonin alkoolin dhe veshjet provokuese në stadium, me modelen që edhe sot nuk ka ndërmend të zbatojë rregulloren.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Kroacia 'karton të kuq' Brazilit, ballkanasit nxjerrin jashtë Botërorit 'Selecaon'! Penalltitë i buzëqeshin 'Dalmatëve', Tite jep dorëheqjen (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Prag ndeshja me Spanjën/ Arbër Hoxha: Kanë grup të jashtëzakonshëm! Duhet qasja e duhur, besoj se do arrijmë fitoren

Prag ndeshja me Spanjën/ Arbër Hoxha: Kanë grup të jashtëzakonshëm! Duhet qasja e duhur, besoj se do arrijmë fitoren