FOTO/ Ndeshja e rëndësishme kundër Brazilit, miss Kroacia merr vëmendjen në stadium

FOTO/ Ndeshja e rëndësishme kundër Brazilit, miss Kroacia merr vëmendjen në stadium

Ivana Knoll

Në prag të ndeshjes çerekfinale të Kupës së Botës mes Kroacisë dhe Brazilit në Katar, vëmendjen edhe këtë herë e ka marrë Ivana Knoll. Ish-miss Kroacia edhe njëherë ka pozuar me veshje provokuese nga stadiumi, teksa të shumtë kanë qenë fansat që kanë dashur një foto me të. Kujtojmë se para turneut, në Katar vendosën të ndalonin alkoolin dhe veshjet provokuese në stadium, me modelen që edhe sot nuk ka ndërmend të zbatojë rregulloren.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Kroacia 'karton të kuq' Brazilit, ballkanasit nxjerrin jashtë Botërorit 'Selecaon'! Penalltitë i buzëqeshin 'Dalmatëve', Tite jep dorëheqjen (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Turqia i ‘mbyll derën’ Suedisë: Të mos përpiqet kot, s’do themi kurrë ‘po’ për NATO-n për aq kohë sa lejojnë djegien e Kuranit

Turqia i ‘mbyll derën’ Suedisë: Të mos përpiqet kot, s’do themi kurrë ‘po’ për NATO-n për aq kohë sa lejojnë djegien e Kuranit