FOTO/Nuk shpëton as Getoar Selimi
Vipat e Bllokut “tallen” me reperin

FOTO/Nuk shpëton as Getoar Selimi<br />Vipat e Bllokut “tallen” me reperin
Edhe reperi i njohur Getoar Selimi nuk i ka shpëtuar ‘’sulmit’’ të faqes së Vipave të Bllokut. Kjo faqe e njohur për demaskime të vipave shqiptarë, ka postuar një kolazh fotosh të Getoarit ku shikohet sesa shumë ka ndryshuar reperi i njohur.

Getoari sot është një nga reperat më të paguar të skenës shqiptare. Ai është gjithashtu edhe i dashuri i moderatores së njohur shqiptare, Marina Vjollca. 

Getoar Selimi
(Getoar Selimi)

Redaksia Online
XH.K/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)