FOTOLAJM/ Kurban Bajrami 'bën bashkë' Kryemadhin dhe Yuri Kim tek KMSH

FOTOLAJM/ Kurban Bajrami 'bën bashkë' Kryemadhin dhe Yuri Kim tek KMSH

Paraditen e sotme, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është bashkuar me ambasadoren e SHBA-ve në Tiranë zonjën Yuri Kim, dhe të dyja së bashku kanë vizituar Komunitetin Mysliman Shqiptar.

Ato u pritën nga kreu i KMSH-së, Bujar Spahiu.


Lajmi kryesor:

Sot Kurban Bajrami, mijëra besimtarë falin namazin në sheshin 'Skënderbej'! Bujar Spahiu thirrje të rinjve: Mos u largoni nga vendi


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

U ekzekutua sot nga policia serbe, reagon gruaja Faton Hajrizit: Oh bre dashni, ku na i le ëndrrat, si ike kaq shpejt

U ekzekutua sot nga policia serbe, reagon gruaja Faton Hajrizit: Oh bre dashni, ku na i le ëndrrat, si ike kaq shpejt