Fotolajm/ Pas Vlorës e Tepelenës, Basha braktiset edhe nga qytetarët e Shijakut

Foto nga takimi i kreut të PD në Shijak

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas Vlorës dhe Tepelenës braktiset edhe nga qytetarët e Shijakut.

Siç duket edhe në foton e publikuar, kryedemokrati është i rrethuar nga një grupi vogël militantësh të Partisë Demokratike.


Lajmi kryesor:

VIDEOLAJM/ Si u katandisën mitingjet e Bashës dhe Kryemadhit në Qarkun e Vlorës


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Grabitësit i ‘vodhën’ nenën, fotoja prekëse e policit që mban në krah ngrohtësisht foshnjën pas krimit prek zemrat e të gjithëve