FOTO-Momenti i ekzekutimit mafioz të Hekuran Billës

Report Tv siguron fotot e momentit kur u ekzekutua me silenciator Hekuran Billa mbrëmjen e djeshme. Makina e autorëve tip 'Benz' pasi e ka ndjekur e ka qëlluar në lëvizje dhe Billa ka humbur kontrollin duke u përplasur me makinat e tjera. Qytetarët nuk kanë dëgjuar të shtëna, pasi ekzekutimi ishte me silenciator. Drejtuesit e dy makinave që përplasi, por edhe qytetarët fillimisht nxituan me shpejtësi duke u afruar, pasi menduan se ishte aksident. Por kur panë se kishte të bënte me një ekzekutim u shtangën. E para që ka mbërritur ishte policia rrugore, ndërsa më pas të rendit dhe grupi hetimor, teksa vendi i ngjarjes u rrethua nga qytetarë të shumtë. Pas ekzekutimit autorët janë larguan duke u kthyer mbrapsht nga rruga që erdhën në drejtim të Unazës së madhe për të djegur më pas makinën në Pezë.


Lajmi kryesor:

FOTO-Momenti i ekzekutimit të Billës! Apeli i hoqi dënimin përjetë, Enkelejda Hoxha i fali 5 vite dhe e liroi: Ka prindërit sëmurë, do punojë korrier t'u blejë ilaçet


Ora 15:57
FOTO-Momenti i ekzekutimit mafioz të Hekuran Billës

Foto nga ekzekutimi i Hekuran Billës

1 / 10

Foto nga ekzekutimi i Hekuran Billës

2 / 10

Makina dhe trupi i Hekuran Billës

3 / 10

Foto nga ekzekutimi i Hekuran Billës

4 / 10

Foto nga ekzekutimi i Hekuran Billës

5 / 10

Foto nga ekzekutimi i Hekuran Billës

6 / 10

Foto nga ekzekutimi i Hekuran Billës

7 / 10

Foto nga ekzekutimi i Hekuran Billës

8 / 10

Foto nga ekzekutimi i Hekuran Billës

9 / 10

Makina dhe trupi i Hekuran Billës

10 / 10
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

‘Shumica kanë qenë në gjumë kur ka ndodhur aksidenti’, Kurti flet nga spitali ku po trajtohen të plagosurit në Kroaci: Mirëqenia jonë varet shumë nga mërgata, tragjedia e rëndë