FOTOT/ Basha zhvillon miting në Durrës, ja pjesëmarrja që kryedemokrati e quan ‘madhështore’

FOTOT/ Basha zhvillon miting në Durrës, ja pjesëmarrja që kryedemokrati e quan ‘madhështore’

Lulzim Basha

Ditën e sotme kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha zhvilloi një miting në qytetin e Durrësit. Siç shihet nga pamjet kjo është pjesmarrja në mitingun e Bashës i cili e konsideroi këtë miting madhështor dhe më të madhin që PD ka organizuar ndonjëherë në qytetin e Durrësit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Plepi Lek: 31/03/2019 15:46

  Jane mbledh nje top m...

  Përgjigju
 • Durrsaku: 30/03/2019 20:36

  Hahahahahahaha,,,,si duken sikur kan zbrit nga atobusi linjes Plepave....o zot shpeto PD

  Përgjigju
 • Raul: 30/03/2019 19:01

  Paska ikur per lesh pd-ja ne Durres, aq njerez sa kane dale ne Durres per Pd -ne Gjushi i mbledh ne nje lagje te Durresit brenda 1 Ore. Kurse leshilikes ne Durres ka ikur per lesh dhije,,

  Përgjigju
  • Luli vs Mona dhe Likja i pari: 30/03/2019 20:51

   E drejte por kur kalova as 300 veta nuk ishin me erdhi me qesh me veten opozita

 • Sondazhi i ditës:

  PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet