Gjakoset Armando Broja, sulmuesi debaton me arbitrin dhe nuk pranon të dalë nga fusha (VIDEO)

Gjakoset Armando Broja, sulmuesi debaton me arbitrin dhe nuk pranon të dalë nga fusha (VIDEO)

Lëndimi i Brojës


Chelsea fitoi 3-2 kundër Brighton për javën e 14-të në Premier League. Në këtë sfidë Armando Broja zuri vendin e Mudryk në minutën e 81. Gjatë një dyluftimi në minutën e tretë shtesë, sulmuesi i Kombëtares u dëmtua në hundë dhe pati gjakderdhje. 22-vjeçari nuk dëshironte të dilte nga fusha, duke debatuar edhe me kryesorin Pauson. Pas vendimit të arbitrit ai mori ndihmën e parë, duke u rikthyer. Chelsea fitoi me dhjetë lojtarë, pasi në të 45 minutë Gallagher u largua me karton të kuq.

 


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Liverpool të bën 'me zemër', përmbys ndeshjen mes shtatë golave! Chelsea tri pikë me Brojën e gjakosur në fushë, City barazon 3-3 ndaj Tottenham


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Magazina e Bujar Çelës në shkelje të lejes së ndërtimit, sistemi i IMT prej 1 viti e gjysmë jashtë funksionit

Magazina e Bujar Çelës në shkelje të lejes së ndërtimit, sistemi i IMT prej 1 viti e gjysmë jashtë funksionit