Gjergj Luca ndez një qiri në kishë për Monika Kryemadhin: Pas këtij momenti mos e rruaj më (Video)

Biznesmeni Gjergj Luca, nga Barcelona ku është shfaqur në një kishë nuk ka kursyer ironinë ndaj deputetes së PL-së Monika Kryemadhi.

Ai ka ndezur qirinj për njerëzit e tij në një kishë, ndërsa thotë se një prej tyre e ka ndezur specifikisht për Kryemadhin të cilën e ka ironizuar për deklaratat që ka bërë disa ditë më parë ndaj SPAK.

“I mbaj premtimet unë, erdha në kishë dhe ja po e ndez një qiri për shoqen time Monika Kryemadhi. Mona zoti i theftë mendjen e kresë atij zotërisë. Ti je bë katolike ke qenë te papa ke qenë gjithandej ke bë sakrificë të madhe. Pas këtij momenti që po ndez këtë qiri për ty mos e rruaj fare”, thotë Luca.

 

B.K/N.Xh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni turin e Ramës me diasporën?×

Lajmi i fundit

Ligjvënësi amerikan McCaul, mesazh Tajvanit: Armët po vijnë, Kina po bën lojë të rrezikshme

Ligjvënësi amerikan McCaul, mesazh Tajvanit: Armët po vijnë, Kina po bën lojë të rrezikshme