‘Gjithmonë bashkë, asnjëherë vetëm’, Donaldi merr mesazhin e bukur në momentin më të vështirë nga njeriu i zemrës (VIDEO)

TIRANË- “Demi i vëllait, gjithmonë bashkë, asnjëherë vetëm!”, ky ka qenë mesazhi që i ka cuar mesazhin e sotëm Romeo vëllait të tij binjak Donald, brenda shtëpisë së “Big Brotherit” ku ndodhet prej 4 muajsh. 

Ky mesazh i Romes erdhi pikërisht një ditë pas “Prime” të djeshëm kur Donaldi ishte mjaft i “sulmuar” nga banorët e tjerë për konfliktin e tij me Einxhel.

Duket se vëllai i Donaldit donte t’i tregonte se ai është pranë tij edhe në këtë moment të vështirë dhe e mbështet në qëllimin e tij drejt fitores.

“E di që nuk ka qenë e thjesht për ju, por ja ku jeni dhe jeni më të mirët. Ju uroj të gjithëve suksese. Demi i vëllait gjithmonë bashkë, asnjëherë vetëm!”, ka thënë Romeo në mesazh. 

“Të dua”, i ka thënë Donaldi me zë të lartë.

B.K./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq