Heidi flet për jetën e saj pas Grande Fratello: Pas daljes m'u krijua ankth

Heidi flet për jetën e saj pas Grande Fratello: Pas daljes m'u krijua ankth

Heidi Baci

Heidi Baci një nga banorët e Big Brother Vip ka folur për jetën e saj pas eksperiencës në Grande Fratello,Itali.

Pasi vizitës nga babai i saj në shtëpi Heid, mori vendimin për të ndërprerë rrugëtimin e saj në këtë format.

Teksa ishte duke biseduar me banorët e tjerë ajo ka treguar se ka përjetuar gjendje ankthi për shkak të famës që mori atje.

Heidi: Kur hyn aty ti nuk e di se çfarë do të ndodhi. Je ti me ata 20 vetë dhe je në rregull. Kur dola mua më shkaktoi ankth. Mua mu bë e kundërta.

Roza: Po kjo është që…

Heidi: Dhe prisja që sa më shumë të kalonin ditët që të harrohej dhe të isha prapë e qetë me thënë të drejtën. Momenti i parë për mua ka qenë i keq. Ideja që të dalësh në rrugë dhe të të njohin mua ma hiqte trurin.

Roza: S’je mësuar.

Heidi: Mua më pëlqen kallaballëku, por që jam e rezervuar shumë si njeri.

Xh.K/B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Sot votohet rezoluta për Gjenocidin! Tensione në Srebrenicë, forca të shtuara policore e autoblinda në rrugë

Sot votohet rezoluta për Gjenocidin! Tensione në Srebrenicë, forca të shtuara policore e autoblinda në rrugë