I burgosuri me COVID, dërgohet me Urgjencë te Infektivi

Një i burgosur është dërguar me Urgjencë në spitalin Infektiv në Tiranë.

Siç shihet në videon që Report Tv sjell, ka qenë ambulanca e burgut ajo që e ka sjellë drejt Infektivit.

Nuk dihet gjendja shëndetësore e të burgosurit. 


Lajmi kryesor:

809 raste të reja dhe 12 vdekje nga COVID! Humb betejën punonjësi i OSHEE-së! Ministria: Numri i të shtruarve vijon të jetë i qëndrueshëm! I burgosuri përfundon te Infektivi


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    LSI prezanton programin elektoral të njëjtë me atë të vitit 2009 kur erdhi në pushtet. Ju krijon besim realizimi i tij?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Koncert në kohën e COVID-19/ Këngëtarët dhe spektatorët e shijojnë brenda flluskave plastike individuale