I dashuri i ri i Dafinës
nuk është Ledri Vula

I dashuri i ri i Dafinës<br />nuk është Ledri Vula
Nga fotot e reja që ka postuar Dafina Zeqiri në Instagram vërteton se zhurmat për një lidhje të mundshme me Ledri Vulën nuk janë aspak të vërteta.

Djaloshi i cili shihet krah Dafinës është një dentist me emrin Agon Asllani.Ai ka pasur ditëlindjen dhe e ka festuar me këngëtaren dhe midis miqsh të tjerë.Redaksia Online
(g.m/shqiptarja.com)
 

2/2
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!