I shtruar te infektivi, deputeti i Partisë Socialiste po trajtohet me oksigjen

Deputeti Edmond Leka

Prej disa ditësh në spitalin infektiv të Tiranës i shtruar është edhe deputeti i Partisë Socialiste Edmond Leka.

Burime bëjnë me dije se deputeti nuk është në gjendje të mirë, pasi është duke u trajtuar me oksigjen. Pak ditë më parë ai është konfirmuar me koronavirus, ndërsa nuk ka mundur ta përballojë në kushte shtëpie pandeminë.

Edhe më herët janë konfirmuar deputetë të tjerë të cilat janë prekur me COVID-19.

1598017855_edmondleka.jpg

Deputeti Edmond Leka


Lajmi kryesor:

864 teste në shtet dhe privat/ 152 raste të reja dhe 2 viktima! COVID-i i merr jetës këngëtares nga Fieri! Deputeti i PS-së rëndë (VIDEO)


Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Anëtarësia përzgjedh kandidatët për deputet, a mendoni se procesi i nisur në PD do jetë efikas?

Komento

Komente

 • Beso: 21/08/2020 18:00

  Na pladi trapi per kete qe ka 8 vjet merr rrogen qyl nga taksapaguesit shqiptar dhe nuk di te beje asnjegje .Natytisht te sherohet per familjen e tij ,sa per deputeyllekun ne djall.

  Përgjigju
  • vlora: 23/08/2020 14:15

   KY,Fate Velaj dhe ca deputet vetem rrogrn marrin dhe jane fiks per dordolec.Deputeti duhet te jetoj me hallet e popullit jo si keta legena qe svlejne asnje grosh

 • Kukruku: 21/08/2020 16:19

  Me Deputet legen se ky,komplet kot..

  Përgjigju
  • Besniku: 21/08/2020 16:38

   Po pse mor maskara, mor pleh, per sot e gjete te na tregosh se cfare qenka sipas teje ky njeri. Cfare jini ju mor qelbesira qe edhe ne kete dite kur njeriu luan per jeten nuk u ngopkini me te vlelle vrer. Do zoti e provofsh ne koke tende o llum.×

Lajmi i fundit

John

Problemet nga moti, Balluku: Situata nën kontroll, në kohë rekord gjithçka rikthehet në normalitet