Ina Gjonçi: Ky virus na bëri të kuptojmë, se paskemi qenë shumë të lumtur (VIDEO)

Aktorja Ina Gjonçi rrëfen se virusi corona ka bërë që të kuptojmë, se të gjithë jemi të brishtë, prandaj apeli i saj në iniciativën e ndërmarrë nga Teatri Kombëtar është që, njerëzit të kenë durim dhe të qëndrojnë në shtëpi


Lajmi kryesor:

'Është koha të qëndrojmë në shtëpi', artistë e njerëz të thjeshtë bëhen bashkë: Lutemi të kalojë me sa më pak dhimbje!


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?×

Lajmi i fundit

John

Sulm me armë në Shtëpinë e Bardhë, Trump lë konferencën: Situata nën kontroll (VIDEO)