Infektohet me COVID-19 trajneri i ekipit shqiptar

Foto ilustruese

Infektohet me Covid Leonard Toçila, trajneri i ekipit shqiptar.

Lajmi është konfirmuar nga burime për Report Tv.

Toçila është trajner i skuadrës së Gramshit, një zonë ku rezultojnë të prekur 10 persona në 24 orët e fundit.

Nuk dihet nëse i gjithe ekipi është karantinuar dhe nëse u janë marrë tamponët.

Report tv do t'iu mbajë të informuar në vazhdim.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Në zgjedhjet e 25 prillit PD dhe LSI duhet të garojnë bashkë apo të ndara?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rama u premton banorëve në Kombinat: Do merrni aq truall sa keni! Në Farkë, kryetari i PD thotë kishin një shtëpi 4 kurora, tani kanë katër