Ishte me nënkomisarin e vrarë, Shefi i Krimeve në Policinë Lezhë jep detajet: Po kërkonim të arrestonin dikë tjetër

1632830289_Screenshot1.jpg

Burime për Report Tv bëjnë me dije se Shefi i Krimeve që ka qenë bashkë me efektivin e vrarë gjatë operacioni, mësohet të jetë shprehur se: se kishin informacion se autori Aldi Rama shoqërohej me, Xhulio Vokrrin që kish plagosur më herët Paulo Bushin (Ndoj), 25 vjeç, ngjarje e ndodhur më 17 shtator në Manati të lezhës.

Pra policia shkoi të arrestonte Xhuli Vokrrin.


Lajmi kryesor:

Kontrollet për kanabis, vritet në krye të detyrës nënkomisari në Lezhë! Autori qëllon veten me armë, pas 6 orësh kërkime nga RENEA! Policët qëlluan 9 herë drejt makinës së Aldi Ramës, ishte me 3 shokë, njëri ende në arrati (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinë ose test negativ për të hyrë në Universitete, a ju duket e drejtë?×

Lajmi i fundit

John

Sfidat, humbjet dhe fitoret, Pirro Dhima për medaljen e parë: E doja, por nuk dija as çfarë ngjyre kishte! Çmimin e fundit e mora me dorën dhe këmbën e dëmtuar