Ja parashikimet në ‘E vëmë me bast’ për 4 ndeshjet e sotme, publiku parashikon tjetër humbje të Katar, i jep fitoren Holandës e Anglisë

TIRANË- Mjeshtri i madh i futbollit, Andrea Marko nuk parashikon një fitues mes Uells-Iran dhe Katar-Senegal, e ndërsa është i bindur për një fitore të Holandës dhe Anglisë.

Për moderatorin e emisionit, Andi Kapxhiu, Katari, organizatori i kampionatit botëror, do të pësojë një tjetër humbje ditën e sotme përballë Senegal. E ndërsa sa i përket ndeshjeve të tjera, ka ndarë të njëjtin mendim me Andrea Markon.

Nga dita në ditë, qytetarët që bëhen pjesë të emisionit të mëngjesit dedikuar kampionatit botëror, janë më të shumtë në numër. 5 telefonuesit kanë qenë të ndarë në mendimet e tyre.

Parashikimet në ‘E vëmë me bast’

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Goditja ndaj Berishës/ Çupi: E inskenuar nga vetë ai! Agresori ka punuar në familjen e tij! Genc Burimi: S’të vjen turp, më vjen për të vjellë nga këto deklarata

Goditja ndaj Berishës/ Çupi: E inskenuar nga vetë ai! Agresori ka punuar në familjen e tij! Genc Burimi: S’të vjen turp, më vjen për të vjellë nga këto deklarata