Ja pse shpenzimet e Monika Kryemadhit nuk i mbulon dot as buxheti i një ministrie 

Ja pse shpenzimet e Monika Kryemadhit nuk i mbulon dot as buxheti i një ministrie 

Monika Kryemadhi

Për një moment le ta marrim si të mirëqenë versionin e Monika Kryemadhit se llogaritë e saj bankare jashtë vendit dhe transaksionet me kompanitë e oligarkëve rusë, qenkërkan fabrikim i një organizate izraelite.

Po festat madhështore në Gjirin e Lalzit me 500 të ftuar?

Po arredimi i vilës në Gjirin e Lalzit, 2 mijë m2 oborr dhe palmat gjigande?

Po vila ku jetojnë fëmijët në Angli?

Po shërbimet estetike ndër vite dhe 130 udhëtime me avion?

Po akomodimi në hotele me 5 yje jashtë vendit dhe veshjet e markave më të shtenjta?

Edhe këto i kanë sajuar izraelitët? Izraelitët e kanë penguar të deklarojë shpenzimet në ILDKPKI?

Po 1.2 milionë USD shpenzime të padeklaruara për lobim që figurojnë në institucionet amerikane?

Po bizhuteritë dhe makinat? 

Po çantat me para të hedhura në fushata? 

Po shtëpitë që u ke dhuruar disa blogerëve te Kodra e Diellit? 

As buxheti i një ministrie nuk mjafton për t'i mbuluar!

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Mond Brrinja: 03/04/2023 22:14

  Mona .Edhe una po sulmohem ngaqe me kan inat qe jam biznesmen i sukseshem po s,kan ca na bejn me shum na shtoen leket

  Përgjigju
 • Ermali: 03/04/2023 17:16

  Boll o djale Nuk beson njeri dokrra Degjome mua

  Përgjigju
 • Or tej: 03/04/2023 17:13

  Si ka mundesi qe kur LSI mbante poziten ne mazhorance askush nuk merrej me Meten apo Moniken or teeeejjjjj

  Përgjigju
 • O tej: 03/04/2023 16:31

  I mbulon Monuika . Ajo ka zbuluar by*en per kete pune. Ne shtepine e saj ha derri e dosa e dhjesin macet ne banje floriri.Monika eshte gop.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

E dhunoi se kishte lindur vajzë, 22-vjeçarja shqiptare mbahej ‘e burgosur’ bashkë me të bijën nga bashkëshorti në Greqi! Detaje nga ngjarja tronditëse

E dhunoi se kishte lindur vajzë, 22-vjeçarja shqiptare mbahej ‘e burgosur’ bashkë me të bijën nga bashkëshorti në Greqi! Detaje nga ngjarja tronditëse