POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

"Jam bërë super pishman", Françeska Jaçe tregon pengun e jetës (Foto)

Françeska Jaçe

Françeska Jaçe është tashmë një nga femrat më të lakmuara të rrjeteve sociale, për shkak të fotove provokuese që ajo publikon. ish-banorja e "Big Bother" nuk heziton të reklamojë trupin e saj me linja mjaft të bukura. Dhe pikërisht në trupin e saj Françeska paska bërë diçka për të cilën sot është bërë pishman. Në kuadër të risisë së fundit të Instagramit edhe Jaçe u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj. Njëri prej tyre e ka pyetur se sa tatauzhe ka në trup dhe përgjigjia e ish-banores ka qenë: Tre dhe meqë ra fjala jam bërë super pishman.

(Foto e pulikuar nga Françeska Jaçe)

Në fakt tatuazhet janë një gjë që duhen menduar mirë para se t'i bësh pasi janë të përjetshëm. Pavarsisht seancave të lazerit që mund të përdorësh për t'i zhdukur, sërish do të mbetet pak shenja. 

fl.mi.
Komento