'Jeni të mjerë' Elton Deda 'shuplakë' portaleve që ngjallën panik në Tiranë

'Dilni nga shtëpitë' ishte thirrja false që bënë disa nga portalet në vend duke shkaktuar panik tek të gjithë banorët. Lidhur me këtë lajm ka reaguar dhe këngëtari i njohur Elton Deda. 

“Kjo tregon edhe njehere se ku eshte degjeneruar morali i shoqerise sone ne kete vend te harruar edhe nga Zoti.

Te perhapesh panik per pak “like” te disa portale qe ja punojne vellezerve te tyre.

Ne kemi kohe qe jemi shthurur moralisht e na ka vene poshte vesi dhe poshtersia, por o njerez cdo gje ka nje kufi.

Jeni te mjere e me vjen keq per ju.

Shqiperia do jetoje e do begatoje e s’ka termet qe ta vere poshte.

Uroj qe te jetoje pa ju qe panikosni njerezit e vuajtur e hallemedhenj”, shkruan ai

 • Sondazhi i ditës:

  A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento

Komente

 • ILIRI: 23/09/2019 14:50

  Komplimente, jane vertet plehra jo vetem te mjere

  Përgjigju
 • Jola: 23/09/2019 14:32

  Te kumte Eton.

  Përgjigju
 • berti: 23/09/2019 13:38

  E KA LLOGARMINITUR EDHE DENIMIN AI,MOS KINI MERAK !

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Ministrja ia tregon me foto kryebashkiakëve: Ja si e keni situatën me plehrat! Janë në mes të rrugës