Jep dorëheqjen për arsye personale, sekretari i Këshillit të Bashkisë Shkodër

Suel Hadri

Suel Hadri, sekretar i Këshillit të Bashkisë Shkodër  ka njoftuar dorëheqjen për arsye personale. Ai i ka dërguar shkresë zyrtare prefektit, duke shkruar se për arsye personale jepte dorëheqjen.

Ai nuk pranoi të drejtonte mbledhjen ne konstituimin e keshillit te ri bashkiak te përbërë nga socialistët dhe me këtë veprim  ka zyrtarizuar qendrimin e tij. Kujtojmë që Bashkia Shkodër është pa kryetar bashkie dhe drejtohet nga Këshilli Bashkiak, pasi kandidati per kryetar bashkie Valdrin Pjetri dha dorëheqjen pas publikmit të video-skandalit në Itali.

1566564032_5d5fc1691ba24njoftimi.jpg

Shkresa e dorëheqjes së Suel Hadrit

E.D./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi prek Italinë/ A ndiheni të rrezikuar dhe besoni se Shqipëria ka marrë masat parandaluese?

Komento

Komente

  • I tej: 23/08/2019 16:09

    Can bere o Voltane

    Përgjigju