Jo vetëm kunetër! Me një foto të përqafuar, Romeo Veshaj bën dedikimin e ëmbël për Bora Zemanin

Jo vetëm kunetër! Me një foto të përqafuar, Romeo Veshaj bën dedikimin e ëmbël për Bora Zemanin

Vëllezërit Veshaj dhe Bora

Bora Zemani dhe Romeo Veshaj prej vitesh janë në një lidhje dashurie, e cila duket se i ka rezistuar shumë sfidave dhe pengesave. Cifti shpeshherë ndan foto dhe video për fansat, ku më të shpeshta janë ato rreth Romeos, vëllai binjak i Donaldit, i cili ka një marrëdhënie shumë të mirë me Borën.

Romeo dhe Bora kanë pasur gjithmonë një marrëdhënie shumë të mirë si kunetër dhe gjithmonë i kemi parë duke mbështetur njëri-tjetrin në projektet e tyre.

Ama duket se Romeo nuk e konsideron vetëm si kunatë Borën, por si motër e këtë na e ka treguar me postimin e fundit, ku shfaqet i përqafuar me Borën, dhe këtë moment ai e përshkruan me shprehjen e famshme: Kush ka motër botën ka.

Duket se Bora është bërë për Romeon, motëra që ai nuk pati kurrë. Fotoja duket se është kapur mbrëmjen e djeshme pas përfundimit të spektalit të ‘DËTS’, pasi Bora shfaqet me të njëjtin grim dhe model flokësh.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • luizi maje thanes te bregut lumit: 10/11/2023 12:57

  rrusha te thate te dy

  Përgjigju
 • ana: 14/10/2023 22:55

  si 2 trapa me dukeni ju 2 vellezer pa pike talenti shyqyr qe ju mbulon bora.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)