Kallëzimi i PD në SPAK për shpërndarje ushqimesh për vota, Gogës në makinë iu gjetën kuti me pilaf e supë, mollë... sallatë domatesh

Autoritetet kanë sekuestruar makinën e Bledar Gogës specialist në zyrën e administrimit dhe mbrojtjes së tokës në Vaqarr i cili është denoncuar nga PD se po shpërndan ushqime në këmbim të votës. Oficeri i policisë gjyqëspore thotë se është sekuestruar mjeti i tij i cili brenda kishte 11 arka plastike me ngjyrë të zezë, 66 qese me me kuti supe, pilaf me sallam, dy feta bukë  një kokër mollë, tas me sallatë domatesh  pirun thikë plastike.

 


Lajmi kryesor:

Grupi i PD bllokon shpërndarjen e ushqimeve për iftar në Vaqarr, hetohet për plagosje Florenc Hoxha! 'Do ta bëj trupim vrima, vrima', i kërcënuari: Si më goditi në makinë


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Puna e vetme që gratë mund të bëjnë për qeverinë e Kabulit është pastrimi i tualeteve