Kanye West harron përfundimisht Kim Kardashian, martohet me stilisten vetëm 2 muaj pas divorcit

Kanye West harron përfundimisht Kim Kardashian, martohet me stilisten vetëm 2 muaj pas divorcit

Kanye West është martuar me stilisten Bianca Censori vetëm 2 muaj pas divorcit të tij nga Kim Kardashian. Reperi 45-vjeçar dhe Bianca u martuan në një ceremoni private vetëm me miqtë dhe të afërmit.

Këtë javë është fotografuar me unazë në dorë gjatë një dreke me të dashurën e tij. Burime për TMZ thonë se unaza simbolizon martesën me Biancën.

Nuk dihet prej sa kohësh e njohin njëri-tjetrin, por Bianca iu bashkua kompanisë Yeezy të Kanye në nëntor të vitit 2020.

1673603554_kamyee.JPG

Kanye dhe Bianca

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ 'Dashninë tënde zemra kurrë s'ka me harrue', një ditë para ndeshjes tifozët e Kombëtares 'djegin' Dortmundin

VIDEO/ 'Dashninë tënde zemra kurrë s'ka me harrue', një ditë para ndeshjes tifozët e Kombëtares 'djegin' Dortmundin