POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kapiteni Agolli: Kam një jetë këtu, harrojini miqësoret, nesër përballë Izraelit do të jetë ndryshe

Kapiteni 35-vjeçar i kuqezinjve Ansi Agolli u shpreh i lumtur për rikthimin në kombëtare, ndërsa deklaroi se ekipi është gati për nesër përballë Izraelit.

Nuk është momenti të kujtojmë humbjet në miqësore. Grupi ka marrë shumë mësime. Nesër do të jetë diçka ndryshe. Më duket sikur nuk kam ikur nga Kombëtarja, dhe kam 1 jetë. Janë të njëjtët djem, që do të japin maksimumin. Është një klimë pozitive kemi punuar mirë dhe skuadra është gati për nesër. Objektivi i parë i jonë është të paraqitemi mirë dhe pse jo të fitojmë ndeshjen.

Ansi Agolli

d.ba.
Komento