Keisi zbulon sekretin e saj dhe arsyen e distancimit me Kristin: Isha e dashuruar me Lorencin

Keisi zbulon sekretin e saj dhe arsyen e distancimit me Kristin: Isha e dashuruar me Lorencin

Keisi dhe Lorenci të përqafuar

Pavarësisht se nuk nisi si e tillë, historia e Keisit dhe Lorencit në shtëpinë e Big Brother VIP është kthyer në romancë të cilës askujt nuk po di t’i vendosë një emër.

Keisi sot i ka rrëfyer Lorencit dhe Nitës se sekreti që ajo kishte treguar në dhomën e rrëfimit ishte se ka qenë e dashuruar me një banor të Big Brother VIP. Ajo zbuloi se bëhej fjalë për Lorencin duke e nënkuptuar pasi e kishte përballë në bisedën që po zhvillonte me të.

Keisi: Po si nuk e gjetët sekretin tim? Që isha e dashuruar

Lorenci: Me kë mi? Me Kristin?

Keisi: Jo, e kam përballë.

Lorenci: Shikoje cfarë thotë, paska thënë që jam dashuruar me një person, përballë.

Nita: Oo kuku.

Lorenci: Tani e kapa unë.

Pas kësaj Lorenci i ka dhënë një përqafim.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • kombinati: 30/03/2023 11:13

  Kejsi budallaqe,Kristi alamet çunikur do e kuptoj ajo do jet vonë....

  Përgjigju
 • Xxxxxx: 30/03/2023 07:57

  Dava kurve kejsi …

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Shqipëria eliminohet nga Botërori i taekwondo-së

Shqipëria eliminohet nga Botërori i taekwondo-së