Kiara 'ndjen' humbjen me Oltën: Jam e nderuar që do dal me ty! Aktorja: Po bëjmë lojë fisnike

Kiara 'ndjen' humbjen me Oltën: Jam e nderuar që do dal me ty! Aktorja: Po bëjmë lojë fisnike

Kiara Tito dhe Olta Gixhari

Olta Gixhari dhe Kiara Tito janë në nominim ‘kokë më kokë’ dhe njëra prej tyre do të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP. Kiara mendon se ajo do të eliminohet dhe këtë gjë e ka shprehur.

Në një diskutim të fundit me Oltën, Kiara u shpreh se “është e nderuar” që do të dalë nga një nominim përballë aktores.

Biseda:

Kiara: Ti e di shumë mirë se si do shkojë, e ndjen. Në nominim nuk je me Kiarën dhe Luizin, je vetëm me Kiarën. Nëse do ishte vetëm me Luizin, mund të dilje ti. Unë jam e nderuar që do dal nga e madhja Olta Gixhari.

Olta: Ju jeni dy, nuk është se ti je vetëm, ke edhe Luizin. Edhe unë jam e nderuar që do dal nga ty, e kam seriozisht. Ne po e respektojmë shumë njëra-tjetrën, po bëjmë lojë shumë fisnike.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Basha reagon për lirimin e Tahirit: Goditje për shpresat e rinisë për drejtësi! Duhet bërë vettingu i politikanëve

Basha reagon për lirimin e Tahirit: Goditje për shpresat e rinisë për drejtësi! Duhet bërë vettingu i politikanëve