Kim Kardashian harron përfundimisht Kanye West, bën daljen e parë publike me të dashurin e ri

Kim Kardashian harron përfundimisht Kanye West, bën daljen e parë publike me të dashurin e ri

Pete Davidson dhe Kim Kardashian

Kim Kardashian ka bërë daljen e parë publike me të dashurin e saj Pete Davidson në mbrëmjen e  çmimeve Mark Twain për humorin amerikan.

Teksa ndiqnin ceremoninë, ku ftohen artistët që kanë kontribuar në botën e komedisë, 41-vjecarja shfaqet e veshur me të zeza ndërsa flokët i kishte kapur bisht.

Para disa muajsh, Kim Kardashian i dha fund martesës me Kanye West, me të cilin ka 4 fëmijë dhe qëndruan bashkë për 7 vite.

Ndërsa Kanye West  e ngacmonte Kim duke e lënë të kuptojë se ka ndjenja për të dhe dëshiron të rikthehen, influencuesja ka injoruar çdo mesazh të tij.

Lidhja e saj me Pete u zyrtarizua kur u fotografuan duke shkëmbyer puthje teksa ishin duke shijuar një drekë në New York.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Meta sulmon Altin Dumanin: Më ke çuar njerëz që të iki nga Shqipëria! SHBA të ka thënë më fut në burg, nga qelia do e shkrij atë celulë kriminale

Meta sulmon Altin Dumanin: Më ke çuar njerëz që të iki nga Shqipëria! SHBA të ka thënë më fut në burg, nga qelia do e shkrij atë celulë kriminale